Kurumsal Etkinlik Yönetimi

Kuruluşların iletişim stratejileri gereği veya diğer amaçlarla kendi bünyeleri içindeki veya dışındaki hedef kiteleye temas etmek üzere gerçekleştirdikleri tüm faaliyetler Kurumsal Etkinlik Yönetimi gerektirir.

Bu etkinlikler sayesinde ürün veya hizmetinizin fayda ve farklarını müşterilerinize bire bir anlatabilirsiniz. Beklentilerine anlayarak duygusal bağ kurabilirsiniz. Yerinde deneyimlenen ürün veya hizmetler sayesinde satışlarınızı artırabilirsiniz. Kurum bünyesinde profesyonelce gerçekleştirilen etkinlikler ise kuruluş ve çalışanlar arasındaki iletişimi, takım ruhunu ve aidiyeti güçlendirir. Eğitim, oryantasyon ve bilgilendirme çalışmalarını daha verimli bir düzeye taşır. Kuruluşun basında yer almasını sağlar.

Kongre, fuar, panel, sempozyum, konferans, söyleşi, basın toplantısı, basın gezisi, bayi toplantısı, lansman, roadshow aktiviteleri gibi tüm etkinliklerin projelendirme, uygulama ve raporlama aşamalarının belirlenmesi başarılı sonuçların önkoşuludur.

İkraglobal toplantı sektöründe yıllar boyunca edindiği deneyimleri toplantı ve kurumsal etkinlik yönetimine yansıtıyor. Sizi dinamik ekibiyle dinleyip en iyi konsepti oluşturuyor; tecrübe, bilgi ve öngörülerini kullanarak tüm ayrıntıları düşünüyor, planlıyor ve pratik çözümler üretiyor. Etkinliklerinizi ihtiyaçlarınıza ve vizyonunuza göre şekillendirirken en kaliteli hizmetleri en uygun bütçe ile sunuyor.

Zamanlamanın bütçe kadar önemli olduğunun farkındayız. Memnuniyet esaslı etkinlikler için İkraglobal ile iletişime geçin.

Kurumsal Etkinlik Yönetimi