Sözlü Çeviri Hizmetleri

İkraglobal sözlü çeviri ekibi Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunudur ve akademik geçmişe sahiptir. Birçok uluslararası kongre ve konferanslarda çeviri hizmeti sunan in-house çeviri ekibimiz bir telefonla etkinliğinizde. Şirketimize bağlı İngilizce ve Arapça profesyonel simültane tercümanlarımızın yanı sıra İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça, Çince, Japonca ve diğer dillerdeki sözlü çeviri hizmetlerini sağlayan geniş bir çevirmen ağına sahibiz.

İkraglobal MÜSİAD, DEİK, Çelebi Holding, EgeYapı, Yudum, Koç Üniversitesi, İpsos ve Milward Brown’ın sözlü çeviri ajanslarından biridir.

Türkiye’nin önde gelen kongre ve konferanslarının çeviri hizmeti sağlayıcısıdır. TEDx Zirvesi, Dünya Turizm Forumu, Türkiye Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı, UniCredit Altyapı Finansmanı Konferansı, İşveren Marka Konferansı, MÜSİAD Vizyoner etkinlikleri bunlardan sadece birkaçıdır.

İkraglobal, araştırma firmalarına yönelik özel çeviri birimimiz sayesinde İPSOS ve Milward Brown gibi uluslararası kuruluşların odak grup çalışmalarında sürekli simültane çeviri hizmeti sunmaktadır.

İkraglobal, Akut’un saha eğitimlerindeki çeviri ajansıdır. Türkiye’nin Güney Doğu bölgesinde mülteci kamplarında ve oryantasyon programlarında STK’lara yönelik Arapça ve İngilizce çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz İstanbul’un önde gelen eğitim kurumlarında düzenlenen kongre ve konferanslarda sürekli çeviri hizmeti sunmaktadır. Koç Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi sürekli çeviri hizmeti sunduğumuz eğitim kuruluşlarıdır.

İnfoport sistemlerimiz sayesinde çeviri hizmetlerimizi fabrika ortamında da kolaylaştırıyoruz. Gün boyu hareketlilik gerektiren çeviri ihtiyaçlarınızı, faaliyet alanınıza uygun profesyonel çevirmenlerle sağlıyoruz. İkraglobal çeşitli firmalara sanayi bölgelerinde fabrika çevirisi sunmuştur.

İkraglobal ekibi, ayrıca Dünya Altın Konseyi gibi yurt dışı merkezli kuruluşların Türkiye’deki ziyaretleri ve profesyonel iş toplantıları sırasında mihmandarlık ve eşlik çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Sözlü Çeviri Hizmetleri