Müşteri Görüşleri

Sayın İkra Global Yönetimi, 28-30 Eylül 2020 tarihleri arasında çözüm ortağımız olarak firmanızdan aldığımız ZOOM Hosting ile desteklenen çok dilli online toplantı hizmeti ve tercüman desteğiniz sayesinde oldukça başarılı bir organizasyon gerçekleştirdik. Online Boya Okulu Etkinliğimiz kapsamında toplam 6 oturumda, 4 boya okulu eğitimi ve 2 panel tartışması düzenlemiş olup, her bir oturuma yaklaşık 300’er kişilik katılım sağlanmıştı. Etkinliğimiz sonrasında yerli ve yabancı katılımcılardan

İlgili Kişinin Dikkatine, Dubai Türk İş Konseyi olarak 28 Haziran 2020 tarihinde 100 kişinin katılımı ile düzenlediğimiz Genel Kurul Toplantısı ve yaklaşık 150 kişinin katıldığı ve tüm gün süren 12 Temmuz’da düzenlediğimiz “GCC E-Commerce Market & Logistic Opportunities” etkinliği için İkra Global firmasından online zoom hosting hizmeti aldık. İkra Global firmasının profesyonel yaklaşımı, hızlı ve doğru çalışması bizi fazlası ile memnun etmiş olup diğer etkinliklerimiz için kendilerinden çevir

Koordinatör

ICMPD

Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi’ne (ICMPD) bağlı Budapeşte Süreci Sekreterliği, pek çok ulusal ve uluslararası konferansta İkraglobal ile yıllarca çalışmıştır. İkraglobal’in profesyonelliğine, doğruluğuna ve müşteri hizmetlerine ve en önemlisi, mükemmel çeviri düzeyine gerçekten değer veriyoruz. İkraglobal, şüphesiz gelecekteki etkinliklerimizde ICMPD’nin yakın ortağı olmaya devam edecek. Teşekkürler!

Lojistik Görevlisi

GFMD

Sizinle işbirliği yapmak bizim için de memnuniyet vericiydi ve eminim ki gelecekte tekrar çalışma fırsatı bulacağız

  

Medya Kuruluşu

Çok teşekkürler. Uzmanımızın, çevirmenlerin kalitesinden çok etkilendiğini ve tebriklerini ilettiğini belirtmek isterim. Şirketimizin gelecekteki etkinliklerinde onları tekrar görmek iyi olacak.

  

BM Kuruluşu

Materyal değerlendirmesini yeni bitirdik ve bu çeviriler üzerine oldukça olumlu geri bildirimler aldık – bu şu ana kadar aldığımız en güçlü Arapça çeviri.

Uluslararası STK Kuruluşu

NDI

"Size ve İkraglobal ekibine atölye çalışmalarımızda sunduğunuz mükemmel hizmetler için teşekkür etmek isterim. Tercüme bu tip etkinliklerde inanılmaz derecede önemli bir bileşen. Bir atölye ne kadar düzenli ve titizli planlanmış olursa olsun, buna eşlik eden bir çeviri hizmetinin yoksunluğunda anlamsız kalır. Her bir tercümanınız muazzam derecede kaliteli bir iş çıkardığından biz bu sorunu yaşamadık. Buradaki çalışmanız gerçekten inanılmaz bir fark yarattı; çünkü verdiği mesajın katılımcılara et

Dış İlişkiler Koordinatörü

MÜSİAD

Birlikte çalışmaya başladığımız günden bu yana; yürütmekte olduğumuz tüm iletişim süreçlerinde, hızlı ve nazik yaklaşımlarınız, yaptığınız işin kalitesiyle birleştiği için buradayız. Teşekkürler.

Kurumsal İletişim Müdürü

Hürriyet

Birlikte çalışmaya başladığımız günden beri özverili yaklaşımınız, titiz ve disiplinli anlayışınızla kısa sürede çözüm ortağımız oldunuz. İşbirliğimizin devamı dileğiyle. Teşekkürler.

Proje Yöneticisi

Mayday

Hizmetinizden çok memnun kaldık ve sistem çok iyi çalışırken teknisyen arkadaşlar çok faydalı ve profesyoneldi. Sürekli süreç takibi ve desteğiniz için çok teşekkürler.

Operasyon Yöneticisi

İPSOS

"Hızlı, kaliteli ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız ile proje ekibimizin ayrılmaz bir parçası İkraglobal ailesi. Operasyon Yöneticisi"