İkraglobal

Hakkımızda

Kurucu ortaklarının toplantı organizasyonu ve konferans çevirmenliği sektöründeki 15 yıllık deneyimleri üzerine kurulan İkraglobal konferanslar, forumlar; iş, basın, yılsonu, kick-off toplantıları ve her türlü tanıtım faaliyetlerinde çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. Sözlü ve yazılı çeviri departmanları ve teknik ekipmanları ile “tek noktada hizmet” anlayışını benimseyen İkraglobal “her toplantının farklı bir dinamiği olduğu” felsefesiyle çalışır. Müşteri taleplerini tek noktada karşılarken, hizmetlerini bu taleplere göre de şekillendirir.

İkraglobal marka bilinirliğini, uluslararası ve Türkiye merkezli önde gelen kuruluşlara sağladığı hizmetler ile her geçen gün artırmaktadır. İkraglobal’i tanımak için referanslarımızı ve örnek projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın ve meslek uzmanlarının haklarını mesleki standartlar doğrultusunda korurken müşterilerimiz için yüksek kalite, optimum ücret dengesini sağlamak.

Vizyonumuz

Sosyal sorumluluk kapsamında proje gelirlerimizden çeşitli kuruluşlara bağışlar yapma örneğinde olduğu gibi ürettiğimiz her değerde çalışanlarımız, meslek uzmanları, tedarikçi ve müşterilerimiz dahil toplumun tüm unsurlarına azami faydayı sağlamak.