Yazılı Çeviri Hizmetleri

İkraglobal uzmanlık alanı İngilizcenin yanı sıra Arapça, Farsça ve Rusça gibi farklı alfabelerle yazılan dillerde profesyonel çeviri ekibiyle nitelikli çeviri hizmetleri sunar.

İkraglobal Çelebi Holding’in yazılı çeviri ajansıdır; Çelebice dergisini düzenli olarak çevirir. Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin (TÜAD) ve Marka 2015’in içeriklerini çevirmiştir. Savola Gıda, EgeYapı, Çelik Motor, Emlak Konut GYO, Koç Üniversitesi gibi seçkin firmalara ve uluslararası kuruluşlara düzenli olarak yazılı çeviri hizmeti vermektedir. Emlak Konut GYO'ya başta Arapça ve İngilizce olmak üzere çeşitli dillerde web sitesi çevirisi yapmıştır.

İkraglobal olarak yazılı çeviri hizmetlerini, kadrolu/anlaşmalı çeviri ekibimiz ve çeviri teknolojileri ile sunuyoruz. Çevirmen girdisiyle beslenen yazılım sistemimiz sayesinde müşterilerimize özgü kurumsal dili tüm dokümanlara yansıtabiliyoruz. İkraglobal’in bu çeviri sistemi sayesinde kurumsal dil ve kalite tutarlığı çevirmen değişikliğinde bile korunmaktadır. İkraglobal, müşteri bilgilerini 3. taraflarla paylaşmaz.

Yazılı çeviri sektörünün dinamik doğasını bilen ve kalite-ücret dengesi arayışındaki müşterilerin hassasiyetlerine önem veren İkraglobal, yazılı çeviri hizmetini üç farklı kategoride sunmaktadır. Bu kategorileri sol taraftaki bölümler üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yazılı Çeviri Hizmetleri